BRANSOLETKA SŁONECZNA, Kamień Słoneczny

17,00 

Kamień Słoneczny jest uznawany jako jeden z najsilniejszych kamieni Mocy. Jego właściwości najsilniej oczyszczają ciało, umysł oraz pomieszczenia w których jest umieszczony. Jest jednym z najdoskonalszych kamieni leczniczych. Jest kamieniem na lepsze samopoczucie.

Bransoletka Księżycowa

17,00 

Właściwości lecznicze:

*dobrze działa na mądrość i słuszne podejmowanie decyzji

*pobudza namiętność

*daje nowe szanse i nowe początki

*rozwija intuicję

*pomaga zakończyć stare sprawy

*rozwija kreatywność

*chroni w podróży

*przynosi szczęście osobiste i w domu

*korzystnie działa na krążenie

*korzystnie działa na skórę

*wzmacnia włosy

* korzystnie działa na oczy

* korzystnie działa na przysadkę

* wzmacnia płodność

* doskonała dla chcących zajść w ciążę

Pomaga na sprawy kobiece :

*w ciąży

*przy porodzie

*problemy hormonalne

*problemy z popędem płciowym

*reguluje cykl menstruacyjny

*łagodzi objawy menopauzy

*łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego

*łagodzi bóle menstruacyjne

*przynosi młody wygląd

*pomaga przy zaparciach

*pomaga przy zatrzymaniu wody

 

BRANSOLETKA WZMACNIAJĄCA CZAKRY

16,00 

Dobrym sposobem na zrównoważenie i wzmocnienie czakramów, które nie są jakoś mocno zaburzone, jest noszenie bransoletek z naturalnych kamieni. Przygotowałam dla Was właśnie takie bransoletki, które może nosić każdy z Was niezależnie od tego co dzieje się u Niego w obecnej sytuacji życiowej.

Aura Anielska Kwarc

12,00 

Jest doskonały dla osób, które opiekują się innymi. Najważniejszą jednak cechą tego przepięknego kryształu jest pomoc przy połączeniu z Aniołami oraz kronikami Akaszy. Wręcz rewelacyjnie działa na empatię. Oczyszcza karmę a także ochrania aurę. Aura Anielska pomaga w rozwoju duchowości oraz w medytacji. Pozwala widziec i czuć wielowymiarowo, to co dotąd było niewidoczne, uwypukli się. daje możliwość komunikowania się z całym Światem. Aura Anielska Kwarc jest doskonała dla każdego, ponieważ również wzmacnia zdrowie fizyczne na każdej płaszczyźnie.

BRANSOLETKA AGAT KARNEOL

22,00 

BRANSOLETKA AGAT KARNEOL  wykonana jest z naturalnych kamieni, które są odmianą chalcedonu. Karneol nazywany jest kamieniem na poprawę samopoczucia. Jego właściwości są szeroko znane i doceniane na całym świecie. Do szczególnych zalet tego kamienia należy doskonałe działanie na kobiecość, dodaje seksualności i powabu. Ma korzystny wpływ na równowagę seksualną oraz na wierność w związkach

BURSZTYNOWE DRZEWKO SZCZĘŚCIA

12,00 

BURSZTYNOWE DRZEWKO SZCZĘŚCIA – Bursztyn jest skamieniałą żywicą z prehistorycznych drzew. Bursztynowe Drzewko Szczęścia zawiera niezwykłe magiczne moce, które wypędzają nie tylko choroby z organizmu ale także ochraniają go. Reprezentuje czakrę splotu słonecznego. Koresponduje z Zodiakiem Lwa i Wodnika. Bursztynowe Drzewko Szczęścia z Naszego sklepiku przywraca spokój i równowagę yin yang. Niweluje blokady emocjonalne oraz […]

BRANSOLETKA JASPIS MOOKAIT

18,00 

BRANSOLETKA JASPIS MOOKAIT jest odmianą kwarcu wzmacnia intuicje, chroni od wrogów, chroni od złych czarów, uroków, złorzeczenia. Wyrównuje biopole czyli aurę człowieka, sprzyja racjonalnemu myśleniu, chłonie negatywną energie, pobudza erotycznie, ma właściwości lecznicze, uzdrawia stare rany serca i duszy, polecany w chorobach kobiecych. Jego energia pozwala nam dostrzec otaczającą nas rzeczywistość a także dokonać wyboru w naszym życiu. Jaspis czerwony uczy nas odpowiedzialności za nasze życiowe wybory a także skłania nas do pokochania siebie.

Sale

ENERGIA KSIEŻYCA

36,00  23,00 
Moc księżyca wzmacnia Nasze wewnętrzne siły ,przynosi ogromną pozytywną energię , harmonię sukces, potęguje energię seksualną. Księżyc w pełni zaprasza do Naszego Życia dobrobyt, miłość. Od wieków znana jest Moc Księżyca i jego korzystnego wpływu na Życie. Ksieżyc jest również obfitością w każdej sferze oraz pomaga zajść w ciążę osobom, które marzą o dziecku. Każdy obraz jest naenergetyzowany osobiście przez Aggę Soyala według Pradawnego Rytuału. 
Do każdego obrazu dołączone jest indywidualne Zaklęcie, które należy wypowiedzieć, aby aktywować  energię obrazu.
Stylowy obraz akrylowy przedstawiajacy księżyc w pełni wykonany na zagruntowanym płótnie bawełnianym w rozmiarze 40 cm /50 cm.
Sale

ENERGETYZUJĄCY OBRAZ OCHRONNY

36,00  23,00 
Ręka Fatimy zwana jest piątka stanowi ochronę domu daje wszelką pomoc, oko proroka każdy z kolorów ma swoją moc i znaczenie. Biel symbol szczerych intencji chroni przed niezyczliwym spojrzeniem. Niebieski dodaje siły i wzmacnia a granatowy chroni przed nieżyczliwością czerń jest łącznikiem między mocą tych barw.
Innowacyjny obraz akrylowy przedstawiający oko proroka w dłoni Fatimy wykonany na zagruntowanym płótnie bawełnianym w rozmiarze
40 cm/60 cm.

ENERGIA RYB NA FINANSE

24,00 
Ręka Fatimy zwana jest piątka stanowi ochronę domu daje wszelką pomoc, ryby koi oznaczają szczęście, powodzenie, dobrobyt finansowy, para ryb koi wzmacnia związek. Bursztyn jest symbolem sukcesu ma on aktywizujący wpływ na cały organizm. każdy z kolorów ma swoją moc i znaczenie. Zielony daje nadzieję, ochronę związków partnerskich i bliskich osób, żółty ożywia umysł symbol szczerych intencji , daje ochronę przy zawieraniu umów i kontraktów, czerń jest łącznikiem między mocą tych barw.
Innowacyjny obraz akrylowy przedstawiający ryby koi w dłoni Fatimy , ozdobiony bursztynem, wykonany na zagruntowanym płótnie bawełnianym w rozmiarze 5o cm /40 cm. 
Sale

BRANSOLETKA Z KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO 

18,00  17,00 

Kryształ Górski jest uznawany jako jeden z najsilniejszych kamieni Mocy. Jego właściwości najsilniej oczyszczają ciało, umysł oraz pomieszczenia w których jest umieszczony. Zwany jest Kamieniem diamentowym z uwagi na swój skrzący blask. Jest jednym z najdoskonalszych kamieni leczniczych. Jest kamieniem na lepsze samopoczucie. Poprawia jakość Życia , sprawia, że osoby noszące Bransoletkę z Kryształu Górskiego czują się szczęśliwsze oraz pełne energii. Krysztal górski kieruje przepływem energii a wiec pomaga we wszelkich dolegliwościach.

Właściwości lecznicze:

Sale

BRANSOLETKA Z AMETYSTU

19,00  17,00 

Ametyst jest kamieniem szlachetnym. Jego niesamowita fioletowa barwa wprowadza do naszego życia ład i porządek. Sprzyja wyostrzeniu naszej intuicji abyśmy w pełni korzystali z jej dobrodziejstwa. Energia tego minerału harmonizuje nasz organizm na każdym poziomie, wycisza nas wewnętrznie, wnosi spokój i równowagę emocjonalna. Polecany szczególnie dla osób zapracowanych i mających dużo obowiązków. Doskonały jest gdy chcemy pozbyć się wszelkiego typu nałogów min. papierosów, alkoholizmu czy uzależnienia od narkotyków. Dzięki cudownej energii ametystu poprawi się nasze zdrowie min. ustąpią bóle głowy i migreny a także nasz sen będzie głęboki i spokojny. Ametyst reguluje przemianę materii i prace jelit. Wskazany jest przy kuracjach odchudzających ale i dla osób chcących bez większego wysiłku unormować swoją wagę ciała. Jeśli położymy ametyst w mieszkaniu, domu czy biurze w bardzo szybkim czasie pozbędziemy się negatywnych energii blokujących nasze życie a w to miejsce wejdą ład, porządek i spokój. Zaczniemy przyciągać pozytywne energie i ludzi nam sprzyjających.

 

Kadzidło Oczyszczenia i Mocy

10,00 

Unikatowa kompozycja ziół, drzew i kwiatów wykonana oraz dobrana w jedyny i niepowtarzalny sposób zgodnie z Pradawną Magiczną Księgą oraz Księgą Cieni prababci Aggi Soyala. Tajemne zioła, kwiaty oraz drzewa są objęte ścisłym sekretem. Recepta na te wspaniale kadzidła była w rodzinie Aggi Soyala przekazywana z pokolenia na pokolenie. Do tej pory również jest utrzymywana w ścisłym sekrecie. Agga Soyala po raz pierwszy postanowiła udostępnić te magiczne i niesamowite kadzidła publicznie z uwagi na to, że jest bardzo dużo osób, którym te kadzidła mogą pomóc.

 

 

BRANSOLETKA TYGRYSIE OKO

18,00 

BRANSOLETKA TYGRYSIE OKO  jest odmianą kwarcu. Przynosi sukces i bogactwo, zwiększa obfitość a także zabezpiecza już posiadany majątek. Reguluje układ hormonalny i układ nerwowy, ma działanie lecznicze. Niezastąpiony  w leczeniu zapalenia oskrzeli, astmie, dusznościach, bólach brzucha. Reguluje pracę jelit i pracę układu trawiennego przez co doskonale kształtuje nasze kilogramy i sylwetkę. Usuwa nerwice , nerwobóle i  bóle głowy, migreny,bóle kończyn. Doskonały dla alergików, reguluje poziom cukru we krwi oraz problemy z przemiana materii, reguluje i harmonizuje prace hormonów w naszym organizmie, usuwa skurcze i napięcie mięśniowe.

 

BRANSOLETKA JASPIS CZERWONY (królewski ) 

18,00 

BRANSOLETKA JASPIS CZERWONY (królewski )  jest odmianą kwarcu wzmacnia intuicje, chroni od wrogów, chroni od złych czarów, uroków, złorzeczenia. Wyrównuje biopole czyli aurę człowieka, sprzyja racjonalnemu myśleniu, chłonie negatywną energie, pobudza erotycznie, ma właściwości lecznicze, uzdrawia stare rany serca i duszy, polecany w chorobach kobiecych. Jego energia pozwala nam dostrzec otaczającą nas rzeczywistość a także dokonać wyboru w naszym życiu. Jaspis czerwony uczy nas odpowiedzialności za nasze życiowe wybory a także skłania nas do pokochania siebie.

BRANSOLETKA LABLADORYT

18,00 

BRANSOLETKA LABLADORYT zwany jest często Czarnym Kamieniem Księżycowym. Jest wręcz fantastyczny w swojej prostocie. Łączy w sobie energię Słońca i Księżyca. A wiecie, że jedno bez drugiego nie istnieje, jak dzień bez nocy.  Daje wsparcie i siłę w ciężkich momentach Życia związanymi z nerwową pracą, problemami w związku uczuciowym i relacjach rodzinnych, w problemach finansowych oraz zdrowotnych. Nazywany jest również kamieniem, który przynosi szczęście. Posiada silny wewnętrzny blask oraz swoisty ogień

1 2 3

"" was added to wishlist

Wybierz walutę:
EUR Euro