O nas

DSC_0022
Sklep ezoteryczny Sarah Magic powstał z myslą o Tobie. Są w nim osobiste klejnoty dla Ciebie i Twoich najbliższych zaczarowane przez wróżke i wspaniałą doradczynię życiową Aggę Soyala. Jest to jedyny i niepowtarzalny taki sklep w Europie.
Agga Soyala jest jedyną w Europie wróżką /tarocistką, która własnoręcznie wykonuje magiczną biżuterie zgodnie z pradawnymi rytuałami. Każdy produkt stworzony przez Aggę Soyala to rękodzieło artystyczne mające magiczne właściwości co potwierdzają setki osób na całym świecie. Te niepowtarzalne Magiczne przedmioty maja w sobie pozytywna energie i siłę pozwalającą zmienić życie, uzdrawiają, przyciągają i poprawiają miłość, przyciagają bogactwo. Kazda kolekcja Aggi jest unikatowa i składa się zaledwie z kilku sztuk wyrobu. Agga Soyala prowadzi pierwszy w Europie tego typu sklepik. Pasja Aggi Soyali jest rozwój duchowy i ezoteryka. Od zawsze magia była Jej bliska. Tarotem zajmuje się od trzynastego roku życia, wspomaga się Runami, Kartami Anielskimi oraz wykonuje rytuały. Tarot jest Aggi przewodnikiem życiowym a także najlepszym przyjacielem. Agga Soyala od 21.09.2009 r  do 31.06.2014 prowadziła programy telewizyjne Kosmica Tv. Była najbardziej rozchwytywanym doradcą przez widzów.  Znana jest ze swoich trafnych i prawdziwych porad. Wróżby Aggi Soyali sprawdzają się, o czym świadczą powroty osób, które już korzystały z pomocy tej świetnej tarocistki.
„Każdy produkt jest inspiracją, którą czerpię z otaczajacego nas życia, z rozmów, spotkań z Wami. Tworzenie akcesoriów jest moją pasją i wkładam w nie swoje serce i miłość do drugiego człowieka. Chcę aby każda osoba znalazła w swoim życiu radość i spełnienie. Każdy produkt to rękodzieło artystyczne jedyne w swoim rodzaju. Każdy artykuł jest poddawany/robiony zgodnie z pradawnym Rytuałem, który kiedyś wykonywała moja prababcia. Podczas Rytuałów przedmioty nabierają magicznych właściwości, dobrej energii i tej magicznej siły, która będzie Ci towarzyszyła każdego dnia.” Agga Soyala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz walutę:
EUR Euro